Samsung Galaxy Ace led sorunu

ZeusHacKer

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
319
0
öncelikle tüm TÜRK HACK TEAM halkına selamınaleyküm benim galaxy ace telefonum varda rootlu ama facebook bildirim yada facebooktan msj geldiğinde led yanmıyor ledde sorun yok facebook ayarlarında led aktif yeri var orası da açık sorun yok arkadaşta calısıyor ama bende çalışmıyor nasıl yapıcağım ?

Acemi16

Üye
22 Ocak 2012
200
0
Bursa
Galaxy Ace kullanıyorum telefonda daha led bir şey görmedim :D Facebook uygulamasında istediğini aç Led yanmaz çünkü led yok. Menü ve geri tuşu yanıp sönmüştür onu bilemem ama öyle bir şey olmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.