Samsung Galaxy S7 US SM-G930A kasma sorunu var

AdnanOsmanTR

Yeni üye
2 Ocak 2016
37
0
İstanbul
Selamun aleyküm abiler elimde teksasdan gelme Samsung Galaxy S7 SM-G930A model orjinal telefon var. telefonda kasma vardı, Ses kısma ve Telefonu kitleme tuşuna en az 7 Saniye basılı tutarak sorunu bir nebze çözdüm ama ağır oyunlarda örneğin pubg'de fps droplar değil direk olarak 5-10 fps le oynuyorum ne düşüyor ne yükseliyor. Rom ve root yok stock rom. Nasıl düzeltebilirim yardım ederseniz sevinirim.

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Hocam dünya devi apple bile telefonlara bilinçli yavaşlatma gönderdiğini söylüyorsa bu piyasa da ki tüm telefonların donması,ısınması,takılması normal bence çok fazla yapabileceğiniz bir şey yok bir de en fazla format,root,rom atabilirsiniz bunlar bile tam bir çözüm olmuyor maalesef

AdnanOsmanTR

Yeni üye
2 Ocak 2016
37
0
İstanbul
S7'nin pubg'de kasması normal değil high'de oynasan bile o fpsler çok düşük arkadaşlara bakma.

en düşük ayarlarda bile kasıyor rom root deniyeceğim işe yararmı

Hocam dünya devi apple bile telefonlara bilinçli yavaşlatma gönderdiğini söylüyorsa bu piyasa da ki tüm telefonların donması,ısınması,takılması normal bence çok fazla yapabileceğiniz bir şey yok bir de en fazla format,root,rom atabilirsiniz bunlar bile tam bir çözüm olmuyor maalesef

abicim yapma be kaç yıllık telefon bu bile kasarsa hiçbir telefon alınmaz o kadar bilinçli eskitme yapılmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.