Samsung Google Android İşletim Sistemi

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Yeni cep telefonu standardıyla tanışın
—Android İşletim Sistemi nedir? Kısacası, Akıllı Telefonunuzu bu kadar akıllı yapan özelliktir. Google tarafından 2007 yılında nihai cep telefonu işletim sistemi olarak piyasaya sürülen cep telefonu işletim sistemi olan Android, cep telefonunuzu güçlü bir web tarayıcısına, oyun konsoluna ve hepsi bir arada kişisel yardımcıya dönüştüren bir açık kaynak platformudur.

google-android-379-0.jpg

Bir Android Sisteme Katılıyor

Android, dünyanın en güçlü telefonlarının bazılarındaki uygulamaları düzenlemek ve yönetmek için eğlenceli, kolay bir arayüz kullanır. Aslında, bir Android telefon taşımak cebinizde ufak bir dizüstü bilgisayar taşımaya benzer.

Şu anda birkaç cep telefonu işletim sistemi mevcuttur – Android, Google tarafından üretilmiş tek işletim sistemidir. Web işlevselliği, yalnızca bir eklenti değil, deneyimizin öncelikli bir parçasıdır.

Favori bir URL mi var? İstediğiniz zaman hızlı erişim için yer imi ekleyin. Belirli bir sitenin daha geniş bir görünümünü mü tercih ediyorsunuz? Yalnızca telefonunuzu döndürün ve otomatik olarak yatay moda geçin.
Uygulamalar Hakkında Her Şey

Pek çoğu telefonunuzda ücretsiz olarak desteklenen 150.000’in üzerinde uygulamanın olduğu büyük çevrimiçi bir uygulama mağazası olan Android™ Markete eriştiğinizde, fırsatlar sınırsız hale geliyor.

apps-0.jpg

Yemek pişirmeyi mi seviyorsunuz? Jamie Oliver 20 dakikalık yemekler uygulamasını deneyin. Bir spor fanatiği misiniz? Canlı oyun güncellemeleri, Sky Sports uygulaması ile her zaman birkaç dokunma uzağınızdadır. Üretkenlik, eğlence, sosyal ağ ve zeka oyunları her zaman avuçlarınızın içindedir.

Marketi ziyaret etmeden bile, YouTube™’den Google Maps™’e ve arama işlevlerine kadar Android’in önceden yüklenmiş uygulama seçimini kontrol edebilirsiniz.
Her Zaman Daha İyiye Doğru Gider

Android telefonunuz her zaman daha iyiye doğru gidecektir. Yenilik için şirkete bağlı olan diğer kapalı sistemlerden farklı olarak, Android açık bir platformdur, yani hem Google hem de ortakları ürün üzerinde sürekli olarak yenilikler yapmaktadır.

Açık kaynağı 2008 yılında piyasaya sürüldüğünden beri, Android’de pek çok güncelleme yapıldı ve her bir güncelleme pek çok yeni özelliğe ve gelişmiş performansa sahiptir.

Ve Android bir yazılım olduğu için, yükseltildiğinde faydalardan yararlanmak için yeni bir telefon almanız gerekmez.
Her Zaman Hazır ve Geleceğe Yönelik

O zaman Android nedir? İhtiyacınız olan tüm bilgileri parmak ucunuza getirir. Telefonunuzun işletim sisteminin sürekli olarak güncel olduğunu bilmenin rahatlığına sahip olursunuz. Ve yalnızca bugüne bağlı değil, aynı zamanda yarın için de her zaman hazırdır.

Not: Alıntıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.