Samsung root yapamiyorum

Muxtar57

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
770
0
Baku
Arkadaslar Samsung S5(android 6.0.1) kullaniyorum ayarlardan Model Number = SM-G900F yaziyor, autoroot.chainfire.eu sitesinden root dosyasini indirmek istiyorum model ismini yazinca ikitane indirme cikiyor karsima KLTEXX KLTEDX bunlardan hangisini indirmem gerekiyor acaba anlamadim..Root islemide biraz riskli oldugundan kesin olmadan hicbirini indirmek istemiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Yahu atma da zaten. Telefonu rootlayınca telefon süper sonic birşeye dönüşmüyor. Yalnızca bazı engeller kalkıyor erişim alanın genişliyor o kadar.

Lakin, telefonu rootlayamadığına göre, rootladıktan sonra garanti bozacaksın. Uğraşma, gerek yok yani.

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon
Arkadaslar Samsung S5(android 6.0.1) kullaniyorum ayarlardan Model Number = SM-G900F yaziyor, autoroot.chainfire.eu sitesinden root dosyasini indirmek istiyorum model ismini yazinca ikitane indirme cikiyor karsima KLTEXX KLTEDX bunlardan hangisini indirmem gerekiyor acaba anlamadim..Root islemide biraz riskli oldugundan kesin olmadan hicbirini indirmek istemiyorum

Aynısı ben yaşadım Twp Recevory Yüklemen Gerekiyor Sonra Supersu Yukliceksin Dowload Moduna Alınca Farklı Ekran Geliyor Hatta Oradar Supersu.zip İndirdiğin Seçip Yukluyorsun Artık Böyle Oluyor Diye Biliyorum

Kingroot indir kolay yöntem

Öldu o yöntem Heleki 6.0.1 Olmaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.