Samsung S7 Edge güncelleme

6 Tem 2015
144
0
Ben s7 edge kullanıyorum telefonuma güncelleme gelmedi 7.0 güncellemesi gelmedi sebebi nedir telefonu yurtdısından almıştım onunla alakalımıdır ya da telefon çift simli onunla bi alakası varmıdır bilen varsa yazabilirmi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
450
'
Ülkemizde hangi şebeke oparatörü nü kullanıyorsanız o nunla Alakalı bir durum
Ama siz Ben beklemem Diyorsanız Sammobile. com ziyaret ederek kendiniz Manuel olarak uygun yazılım ı kurabilirsiniz

kadirbab08

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
389
0
Unknow
Dostum S7 ve S7 Edge modellerine android 7.0 geç gelecekmiş sanırım.
Çünkü android 7.0 test edilirken S7 ve S7 Edge modellerinde şarj kapatisitesinde %10 civarında azalma görülmüş. Düzeltildikten sonra paylaşıma başlanacakmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.