Samsung Tab'e SM-T562 ROM PROBLEMİ

bsgbcy

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
262
0
ADANA
Selamın Aleyküm

Forum dışı araştırmalarımın tamamı negatif . Samsung Tab'e SM-T562 android 5 ve üzeri rom bulamadım. Lakin ben Samsung Tab'e SM-T562 yerine sm-t560 rom yüklesem herhangi bir problem ile karşılaşma ihtimalim nedir . Mesela bana cihaz susmasın ex olmasın eba çalışsın yeter .

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Bir cihaza başka cihazın romunu yükleyemezsin.Xiaomi cihazlarında 90% hata ihtimali ile yapılabilen bu işlem diğer hiçbir cihazda yapılamıyor.Bunu yapmak için başka cihazın romu sizin cihazınız için derlenmeli.Eğer direkt indirdiğiniz gibi yüklemeye çalışırsanız kaynak dosya izinleri yüzünden hata alırsınız.Xda sayfasında yoksa uygun derleme bulma ihtimaliniz çok az.İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.