Sanal Makine ile Ağınızdakileri hackleyemezsiniz

c00lb0y

Üye
31 Ocak 2016
181
0

Evet Herşey başlıkta özetle anlatılmış bi şekilde , eminim bir çok kişi nedenini soracaktır

Böyle birşey mümkün değildir sebebide şudur diyelim kali linux kullanıyorsunuz exploit vs gibi bi yöntemle ağdaki birini hacklemeye çalışıyosunuz serveri oluşturdunuz hedef bilgisayarda açtınız - açtırttınız.

bu serveri oluştururken girdiğiniz Local ipye veriler gitmez çünkü aslında o makine sadece sizde mevcuttur yani o sizin bilgisayarınız dışındaki bir bilgisayarda ipconfig /all çekerseniz makinenin ip adresini göremezsiniz aslında ekvator gibidir bu var gibi görünür ama yoktur veriler gitmez yani.

şimdi aklından geçmiştir bi kaç kişinin hani ip üzerinden porta giriş yaparsakta gelmezmi falan diye

aynı şekilde ip adresi aslında olmadığından veriler gitmez dolayısı ile hacklenmez.

İlla Aynı ağa sızmak istiyorsanız Ana işletim sisteminize o sistemi kurmalısınız ya da işletim sisteminizin yanına kurmalısınız

Veya Pentestbox me-tasploit gibi penetration araçlarının windows sürümünü bulup kurabilirsiniz

ama bunlarda msfvenom bulunmadığı için olucağını sanmıyorum.

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.