Sanal Ticaret Yapıcam

24 Mar 2015
177
0
Arkadaşlar merhabalar ben Wp site kurulumu yapıyorum ve ts3 sunucuları satıyorum ama şuana kadar yaptığım işler hep yakın çevreyeydi ve profosyonel olarak bir satış yapmadım henüz aklımdaki fikir bir internet sitesi kurup satış yapmak ama başlıycağım ilk adımı bilmiyorum ne yapmam lazım ?

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Öncelikle kendi önerim : İnstagram hesabı aç ve diğer postların altında reklam yap .
Senin ilk adımın tabiki araştırma yapmak olacak diğer siteleri incele ve bi kağıda sitenin özelliklerini yaz. Grafik tasarım biliyorsan siteni tasarlayabilirsin. Sonrasında siteyi yapmaya başlaaybilirsin.

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,334
31
setxkbmap tr
Konu Çok Uzar Kısaca Başlık Belirteyim ;

1- Kaliteli Domain İsmi Ve Kaliteli Hosting Paketi

2- Ücretsiz Wp Temalarından Uzak Dur

3- Seo Öğren İçerik Yönetimi Öğren

4- Dijital Reklam Ve E-Mail Pazarlama

Hepsini Çözmen Yaklaşık 3-5 Ay Sürer,

1974

Üye
16 Mar 2018
182
1
arkadaslar basitce anlatmis benim de verebilecegim tavsiye parali reklamlar ver ben de suan veriyorum ve geri donus inanamayacagin kadar iyi

dodo3737

Yeni üye
31 May 2020
1
0
İSTANBUL
sosyal medya(instagram) hesabı üzerinden reklam vererek kendini tanıtmaya başla zaten gerçkten işini iyi yapıyorsan herzaman kapını çalan olur :)
NOT!!!!:(kendini tanıtmak ve geliştirmek senin elinde)

Furkanvpn

Yeni üye
28 Mar 2020
2
0
Arkadaşlar merhabalar ben Wp site kurulumu yapıyorum ve ts3 sunucuları satıyorum ama şuana kadar yaptığım işler hep yakın çevreyeydi ve profosyonel olarak bir satış yapmadım henüz aklımdaki fikir bir internet sitesi kurup satış yapmak ama başlıycağım ilk adımı bilmiyorum ne yapmam lazım ?

Efendim bende bir ticarete atılma yolundayım gmskey üyelik alabilmem için yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.