Donanım şarj soketi

sociopath

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
590
0
Arkadaşlar HTC Desire 10 Pro şarj soketi lazım bana internette araştırdım bulamadım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi dediğim telefona uyan başka marka soket var ise eğer oda olur bilgi sahibi olan cevap verirse iyi olur

sociopath

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
590
0
çok zor bir ihtimal. Yine de model no ile internette aratırsanız belki bir ihtimal başka bir model telefon ile aynı parça olma ihtimali olabilir.

Aslında parçaları bulunmayan donanimlara böyle bi çözüm yapıyorlar ama senin dediğin gibi yapmayida deneyeceğim soketi bi yerinden dökeyim bakalım bir şeyler bulabilicek miyiz

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
317
Türkiye
Tanıdık bir malzemeci yada parçacı varsa oraya gidin. Onlar bilirler nerde bulabileceğinizi. Türkiyede satış yoksa yurtdışından sipariş edin. Tek çare beklemek. :)

sociopath

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
590
0
merhaba

telefoncuları dolaşın bozuk 2. el telefonların sağlam parçalarını satıyorlar elinde olan telefoncu olabilir

Evet doğru diyorsun ama bu modelin parçalarını bulmak çok zor 2.el dahi artık htc bu telefon üzerine çünkü mal üretmeyi durdurdu uzun zamandır. Oyüzden böyle sorunlar çıkıyor aliexpress'ten buldum bakalım ne zaman gelicek şu an da tatildeymiş kargo firmasi heralde oda bi değişik ))

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Merhabalar,
Bir telefoncuya gidebilirsiniz(tercihen satın aldıgıniz telefoncu) orda durumu belirtirseniz zaten parçayı takacaktır onların elinded bulunur, nokia telefonumun sarj soketi parçasını bile ben onlarda bulmuştum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.