Şarkı önerisi

master1ios

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
587
0
Kastamonu
Şarkı önerisi 2

Arkadaşlar dinlecek şarkı kalmadı tekrardan yarım edin gaza getirsin :yo

Son düzenleme:

Holdoff

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
292
0
Ne tür şeylerden hoşlanırsınız binbaşım söylerseniz yardımcı olurum.

Holdoff

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
292
0
Linkin park-a place for my head
disturbed-decadence
Static-x - skinnyman
Eminem-all she wrote

samap

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
555
0
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=fIknzoPbQDI"]https://www.youtube.com/watch?v=fIknzoPbQDI[/ame]

supersivor

Üye
13 May 2016
61
0
Ek Villain: Galliyan Video Song | Ankit Tiwari | Sidharth Malhotra | Shraddha Kapoor
Mere Sapno Ki Rani | Sanam

Agneepath - Chikni Chameli Extended Video

Mashallah - Full Song | Ek Tha Tiger | Salman Khan | Katrina Kaif

'SOCH NA SAKE' (Full Audio) AIRLIFT | Akshay Kumar, Nimrat Kaur | Arijit Singh, Tulsi Kumar

Sawan Aaya Hai Full Audio Song | Arijit Singh | Creature 3D

'Aaj Ki Party' FULL VIDEO Song - Mika Singh | Salman Khan, Kareena Kapoor | Bajrangi Bhaijaan

'Selfie Le Le Re' FULL VIDEO Song - Salman Khan | Bajrangi Bhaijaan | T-Series

Benim zevkimi en iyi yansıtan şarkılar. Bunlar " Youtube " üzerinden alınmış direk isimleri. Video olarak atmak isterdim de. Liste çok uzun gerçekten. Aralarından en iyilerini seçtim ben de.. :) Dinlemek size kalmış. Hepsi " HİNT MÜZİĞİ " dir... :)

master1ios

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
587
0
Kastamonu
Evet şarkı listem epeyi eklendi şarkı paylaşan herkeze teşekkür ederim paylaşmak istedğiniz şarkı olursa herzaman burdayım vb konularda da tabiki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.