Sataizm in gerçekleri

KanHeLHacK

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
461
0
ARKADAŞLAR MERHABA ŞUNLARI SÖYLİYEYİM İLK OLARAK PAN İSMİNDEKİ YUNAN MİTOLOJİSİNDEKİ KARAKTERİ BİLMENİZ GEREKMEKTEDİR BUYRUN İLK ONU AÇIKLAYAYIM ALINTIDIR .!!!
http://tr.wikipedia.org/wiki/Pan_(mitoloji)
VE BUNUN İLE İLGİLİ SAYFA VE KURULUŞLAR ?
Panmzik - Ankara Mzik Aletleri Sat ve Teknik Servisi Panmzik,Piyano,Gitar,Keman,Ses Sistemi,Perksyon,Nefesli,Mzik Aleti,Ankara Sat ve Teknik Servisi
Pankitap | Müziği Okuyabilirsiniz…
Pan Kitabevi
Pan-Film Ticaret
SATAİST OLDUKLARI SÖYLENEBİLİRMİ SİZCE ?

PARS-C

Uzman üye
7 Kas 2011
1,229
0
Root-06-TR
sanmıyorum, genelde isim olarak kullandıkları kelimelerin tam anlamını bilmezler...

ama olabilir de...!

hacker01907

Katılımcı Üye
12 Ağu 2012
365
0
Satanistler tam ne yapıyor bi anlatsanıza :D

sabahtan akşama kadar kedi kesiyolar :RpS_tongue: :RpS_tongue: :twist
gir inci sözlüğe orada satanist ateist deist agnostik var hepsini başlık olarak aratarak kendilerini nasıl tanımlıyolar gör :D hepsi de çok barışcıl :D en barışçılları da satanistler tanıtımlarına bakarsan :D

KanHeLHacK

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
461
0
aslında yapmak istedikleri şeytana tapmak bunun videosu vardı belgeseli 1 saat izledim :D din den saparsınız o derece diyorum şeytan la itibarat kurarsanız şeytana taparsanız istediğiniz insanın aklını kullanabilirmişsiniz fakat günah .! çok gereksiz işler aslında :D

comboKOko

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
949
0
anlamadım anlayamadım yada sen anlatamadın yada ben anlatmaya çalışamadım yada konuyu anlatan yanlış anlattı yada sen yanlış anlatmaya çalışdın yada ben yanlış anlattım ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.