Satış için site kurmak

rocksvr

Üye
21 Ağu 2017
83
0
Merhaba dostlar.Bilginize ihtiyacım var,bitkisel çayların satışını yapacağım bir site kurmak istiyorum ancak site kurmak,dizayn etmekle ilgili pek bilgim yok iki tane blogum var ama yazı eklemek ve bir iki ayar yapmaktan öteye gidemedim.Kısaca üyelik sistemi,satın al sekmesi vs. ekleyebileceğim bir ticaret sitesini hangi uygulama vasıtası ile kolayca kurabilirim ?

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
92
Ocak' tan gelme...
Bunun için paralı ve parasız scriptler var e-ticaret olanı var normal olupta üzerine modül ekleneni var.

Biraz araştırma ile bulabilirsin, istedeğin zaman yazarsan özelliklerine göre biz de bakabiliriz.

rocksvr

Üye
21 Ağu 2017
83
0
Bunun için paralı ve parasız scriptler var e-ticaret olanı var normal olupta üzerine modül ekleneni var.

Biraz araştırma ile bulabilirsin, istedeğin zaman yazarsan özelliklerine göre biz de bakabiliriz.
öncelikle cevabın için teşşekür ederim.internette biraz araştırdım ama genelde firma siteleri çıkıyor.Godady web sitesi mimarı var güzel kullanıyordum ama sitene üye alamıyorsun ve ziyaretçilerin yorum bırakamıyor siteye bu da olumsuz benim için.bi arkadaşta hostingeri önermiş onda üyelik ve yorum bırakma özellikleri var mı bilmiyorum

rocksvr

Üye
21 Ağu 2017
83
0
E-ticaret e giriyor dedigin sanirsam satis icin vergi levhasi istenebilir

doğru o sıkıntı değil şuan sıkıntım site kurmayı bilmemem :)

hazır scriptleri bloogera ya da wordprese yükleyebiliyorum heralde.peki indirdik yükledik scripti siteye sitemiz kullanılmaya hazır olacak mı bana sadece ürün girmek mi kalacak ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
92
Ocak' tan gelme...
satış yapabilmen için hosting zaten olacak domain olacak bunlar site ismi ve site alanı onları bir kenara bırak
sen siteni kurmak için bir tema bulacaksın. Bu wordpress olabilir, joomla olabilir, vb

bak mesala bu siteyi bir ziyaret et burda bazı demolar var demo

Bak burda var demo2

Bak burda var demo3

Bunlar ücretsiz yeterki sen seç kurulumunada yardımcı olurum.
Arkadaşın dediği gibi satış yapmadan önce gerekli izin ve belgelerini alman gerek

rocksvr

Üye
21 Ağu 2017
83
0
satış yapabilmen için hosting zaten olacak domain olacak bunlar site ismi ve site alanı onları bir kenara bırak
sen siteni kurmak için bir tema bulacaksın. Bu wordpress olabilir, joomla olabilir, vb

bak mesala bu siteyi bir ziyaret et burda bazı demolar var demo

Bak burda var demo2

Bak burda var demo3

Bunlar ücretsiz yeterki sen seç kurulumunada yardımcı olurum.
Arkadaşın dediği gibi satış yapmadan önce gerekli izin ve belgelerini alman gerek
tamam kardeşim teşekkür ederim inceliyim blogger kullanıyodum wordpreste bi deniyim bunları takıldığım yerde yazarım

arkadaşlar domain alırken site adında ş,i kullanmam sakıncalı mı mesela:www.sifakapisi.com mu yoksa www.şifakapısı.com mu olmalı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.