Çözüldü Savcılık Bizi Bulabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zorks

Üye
20 Ağu 2017
130
0
instagramda kapattığımız hesap savcılıkla falan bizim kim oldugumuz bulabilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

zorks

Üye
20 Ağu 2017
130
0
yakalnırsan sonuc ne olur

öyle tanınmış kişileri değil mesela normal birilerin 200 300 takipçili hesaplar

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Eğer ki çocuk istirmarı yoksa siber suçlar > savcılığa > savcılık iç işlerine iç işleride dıs işlerine talepte bulunur

ve instagramda %80 vermiyor bilgiyi çok ciddi olmadığı sürece terör konusu dahi olsa. Çünkü bize göre teröristler onlara göre olmayabiliyor. Değişir duruma göre. Ama bir vaka olursa biz ip adresini savcılıkla paylaşırız merak etme

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
instagramda kapattığımız hesap savcılıkla falan bizim kim oldugumuz bulabilirmi

Eliyle koymuş gibi bulur 1 yıl önce dolandırıldım fakat ben adamı bulamıyorum adamı buldular kayseri erkan öccü adamın adı ev adresine kadar buldular ve savcılık adamı serbest bıraktı 350 tl geri alamadım dekont ispat ettim fakat bunlar belge değil dedi ve kapattı dosyayı

Viction

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
586
0
Kanada
Eğer ki çocuk istirmarı yoksa siber suçlar > savcılığa > savcılık iç işlerine iç işleride dıs işlerine talepte bulunur

ve instagramda %80 vermiyor bilgiyi çok ciddi olmadığı sürece terör konusu dahi olsa. Çünkü bize göre teröristler onlara göre olmayabiliyor. Değişir duruma göre. Ama bir vaka olursa biz ip adresini savcılıkla paylaşırız merak etme

İp paylaşımı hangi durumlarda söz konusu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.