sayfa kasma facebook

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serhat491

Katılımcı Üye
10 Kas 2010
267
0
Arkadş cevresi yap ekle profilinde sürekli paylaş sosyal mühendislik yap baska sayfalarda paylaşmaya ikna et sayfa adminlerini . Vs.

moris

Üye
30 Ocak 2012
161
0
İstanbul
Kardeşim Ben Sana Yardımcı Olim :)

Liked Win Adlı Bir Program Var Güvenlidir Tamamen İnternetten Bul Kullanımıda Gayet Basit Ben Günde 300-400 Kişi Kasıyodum Bu Programla İnşallah İşini Görür Görürse Teşekkürü Çok Görme Sana Linkinide Verim Liked Win in Liked Win! Facebook Sayfa Beğendirme Dediğim Gibi İstediğin Kişiye Sor Tamamen Güvenli ....

moris

Üye
30 Ocak 2012
161
0
İstanbul
Ben Şuan Kullanmıyorum Kullanmaya Gerek Duymuyorum Duysam Kullanırımda Zaten Ama Soymaz Ben Kardeş Yüzlerce Hatta Binlerce Kullanıcısı Varken Neden Senin Hesabını soysun ??

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Ben Şuan Kullanmıyorum Kullanmaya Gerek Duymuyorum Duysam Kullanırımda Zaten Ama Soymaz Ben Kardeş Yüzlerce Hatta Binlerce Kullanıcısı Varken Neden Senin Hesabını soysun ??

kardeş ben liked win kullnıyodum önceden sonra bıraktım, tekrar başladım ama pc'ye kurdugumda , begenmeye başla diyorum sayfa geliyor ama otomatik begenmiyor sebei nedir bunun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.