sayfaya hit lazim..

jonx

Üye
2 Ocak 2016
105
0
Merhaba arkadaslar.

size böyle anlatim: Bi toplistesine arkadasin Website Linkini koyduk. ve bu link 100lerce sayfalarin arasinda bir numara olmasi gerek. yani diyelim benim link bu : http:topliste.com/vote/sayfaisim/
linkine basan bir vote veya puan veriyor.. ona görede linkler dizeleniyor.

fakat o topliste her 2 gün reset yapiyor.. yani her gün hit lazim olucak linke.
ve hit derken, ip ler varkli olmasi gerek. cünkü her iple 12saat sonra vote verilebiliyor..

insallah yardimci olan olur.

jonx

Üye
2 Ocak 2016
105
0
Jingling veya ipts işine yarayabilir belki dediğini tam anlamadım ama olsun :D

saol xcod3.. aksama bi göz aticam..
Sana baska bi yoldan anlatmaya calisim:

Ben bi websitesinde üye oldum. ve kendi websitemin linkini paylastim. websitemin linkini verdikten sonra bana bi link veriyor diyelimki :www.topsayfasi.com/vote/user6153

ve ben bana verilen linki farkli ip lerle tiklayip da oy vermem gerek.
anlatabildimmi?

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
saol xcod3.. aksama bi göz aticam..
Sana baska bi yoldan anlatmaya calisim:

Ben bi websitesinde üye oldum. ve kendi websitemin linkini paylastim. websitemin linkini verdikten sonra bana bi link veriyor diyelimki :www.topsayfasi.com/vote/user6153

ve ben bana verilen linki farkli ip lerle tiklayip da oy vermem gerek.
anlatabildimmi?

Hmm anladım dediğim programlar linke tıklar ama oy vermez. Zenmate vs. vpn deneyebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.