Sayı Deneyen Program Script?

Gkhn42

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
421
0
Evet beyler bi oyunda telefona güvenlik kodu gönderiyor . Bu kod 1234 gibi 4 haneli sadece sayılardan oluşuyor. Ben bunu hızlı hızlı deneyen bi program arıyorum şu şekilde 1000 1001 1002 tabi bunları yazarken okey kısmınada tıklayacak. Şimdidne yardımlarınız için teşekkürler... (deneme sınırsız zaman limiti yok)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
1-2-3-4-5-6-7-8 veya

1-2-3-4
5-6-7-8

bu tür mü geçiyor yoksa farklı sayılar mı ?

bu şekil'mi 1-4-6-2 bu tür'mü?

Saygılarımla Leopic!

Gkhn42

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
421
0
Hocam program şu şekilde
1000 yazacak onaylaya tıklicak o olmassa 1001 yazıcak aynı şekilde onayla tıklicak böyle böyle 1002 1003 1004 - - 5004 5006 5001 5005 ---- 9999 9998 9997 gibi teşekkürler

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Birincisi telefona kod gönderen bir hiçbir sistemin sınırsız kod denemene izin verebileceğini hiç sanmıyorum ama hani diyelim ki senin dediğin sistem öyle (ki hiç sanmıyorum) o zaman ilk önce C# ya da VBNet webbrowser işlemlerini araştır. Bu sayede dediğin onayla düğmesine basabilecen.
Diğer dediğin olay ise bir değişken oluşturacaksın ve bu değişken 1000 değerine eşit olacak. Webbrowser her ********complate eventına girdiğinde bu değişkeni 1 arttıracaksın. Bu sayedece 1000 sayısı her seferinde 1 artacaktır. Bunun ne kadar hızlı çalışabileceği ise senin işlemcinin gücüne bağlı değildir. Bu daha çok senin internet hızına bağlı olacak. Yani normalde offline şekilde core2duo bir işlemci bile saniyede 100-200 şifre deneyebilir ama işlemlerin hızı internet hızına bağlı olacağı için standart bir adsl internet ile saniyede 1 şifre anca denersin ki bu da
8999 saniyede tüm kodları deneyeceği anlamına gelir. Bu da yaklaşık 3 saat eder.

Ayrıca http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1167422-istatistik-olasilik-ve-hack-iliskisi.html bu konuyu incelemeni öneririm. Bu sayede daha hızlı sonuca ulaşabilirsin.

Son düzenleme:

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
1
10
C/C++ Dev.
Birincisi telefona kod gönderen bir hiçbir sistemin sınırsız kod denemene izin verebileceğini hiç sanmıyorum ama hani diyelim ki senin dediğin sistem öyle (ki hiç sanmıyorum) o zaman ilk önce C# ya da VBNet webbrowser işlemlerini araştır. Bu sayede dediğin onayla düğmesine basabilecen.
Diğer dediğin olay ise bir değişken oluşturacaksın ve bu değişken 1000 değerine eşit olacak. Webbrowser her ********complate eventına girdiğinde bu değişkeni 1 arttıracaksın. Bu sayedece 1000 sayısı her seferinde 1 artacaktır. Bunun ne kadar hızlı çalışabileceği ise senin işlemcinin gücüne bağlı değildir. Bu daha çok senin internet hızına bağlı olacak. Yani normalde offline şekilde core2duo bir işlemci bile saniyede 100-200 şifre deneyebilir ama işlemlerin hızı internet hızına bağlı olacağı için standart bir adsl internet ile saniyede 1 şifre anca denersin ki bu da
8999 saniyede tüm kodları deneyeceği anlamına gelir. Bu da yaklaşık 3 saat eder.

Ayrıca http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1167422-istatistik-olasilik-ve-hack-iliskisi.html bu konuyu incelemeni öneririm. Bu sayede daha hızlı sonuca ulaşabilirsin.

Bi sorum olcak demişsin ya sistem birçok şifre denemeye izin vermiyor diye facebookda vermiyor ama bruteforce ile facebook da binlerce şifre deneyebiliyoruz

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
proxy vs değiştirerek facebook üzerinde deneme yapılabilir ancak cep telefonuna kod gönderen uygulamalar deneme sınırı aşınca yeni bir kod gönderiyor buda kodun devamlı değiştiği anlamına gelir yani teorik olarak sonsuz ihtimalli bir döngüye sokarsın programı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.