script ekleme hk

gngingon

Üye
11 Ağu 2015
181
0
sa arkadaşlar ben şimdi başka bir siteden hosting ve domain aldım ben buna scripti nasıl eklicem acaba kusura bakmayın çok bilgisizim şimdiden teşekkür ederim

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Öncelikle script dosyasını hostingine yüklemen gerekiyor. Ardında script dosyanın içinde upload vb. klasör bulunur. www.xxx.com/upload gibisinden domainine girdiğinde sana script yükleme ekranı gelir. Bu ekranda senden istediği bilgileri vererek kurulumu yapabilirsin.

Rotorr

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
273
0
Niğde
dostum öncelikle cpanele gir hostinginden "file manager" kısmından .zip olarak sript dosyalarını atıcaksın eğer sql dosyası yükleyeceksen "mysql sihirbazı"ndan hesap oluşturup phpmyadmine yükleyeceksin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.