Script İstek / Ücretsiz Sohbet ve Radyo Scripti

coder5444

Yeni üye
27 Ocak 2011
31
0
Sakarya
Merhaba Arkadaşlar. Ücretsiz güzel bir sohbet scripti arıyorum.Türkçe ve Admin paneli mevcut birşley olursa güzel oLur. oLmasada sorun değiL :) Birde listen2myradio dışında kendi sitemde yayın yapabikleceğim free radyo hostinmg arıyorum bilen arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim...

Tüm Üstlerime Şimdiden Teşekkürler.. Yardımcı oLucaksınız İnşaLLah..:):)

coder5444

Yeni üye
27 Ocak 2011
31
0
Sakarya
Scripten öte Yani Free Radyo hosting Lazım... Winamp üzerinden shoutcast ile kendi sitemde yayın yapabileceğim bişy.. Böle bişey yapabilirsen çok ii oıLur.! Yada bi kaynak sölersen ii oLur... PAylaştığın scrit içinde saoL..

ReZiDeNt

Üye
16 Haz 2010
100
0
http://now.in/download Tam aradıgın program.Bilgisayarına ındırıp kur. https://tik.lat/qzrt7 Buradanda üyelik al. Sonra winamp gıbı, muzıklerı koy programa pcde de radyodada çalsın... Eger istersen siteye koyma koduda mevcut sana verecegı lınkte ve ücretsiz ... Umarım yardımcı olmusumdur. ReZiDeNt

Son düzenleme:

coder5444

Yeni üye
27 Ocak 2011
31
0
Sakarya
SaoL... Gerçekten işime yarıcak gibi... Bence bunu forumdada paylaşabilirsin.. Bir çok arkadaşın işine yarayabilir.. SaoLasın...

coder5444

Yeni üye
27 Ocak 2011
31
0
Sakarya
Anasayfada Script ve temlatesler fln var orda paylaşabilirsin + .. Ben kendime site kurmaya başladım yakıdna yayıkna başlıcam :)

mrcod3r

Katılımcı Üye
25 Şub 2011
392
1
şimdiden hayırlı olsun kardeş umarım güzel bişiler olur aynen bitince pm at bi göz atalım :)

coder5444

Yeni üye
27 Ocak 2011
31
0
Sakarya
Vallaha herşeyt için sağolun site tamam :D Ama acil sohbet scripti Lazım Güzel reklamsız kullanıilı bişy :) bulabilirmiyiz?

coder5444

Yeni üye
27 Ocak 2011
31
0
Sakarya
Sitesi css - html yaptım zaten güzel bi radyo scripti bulamadım..... Arkadaşlar Bedava domain bulma şansımız varmı .com . net gibi.. Yada elidne varsa verebilecek.. Yoksa ilk başkta.tk kullanıup osnra .coma geçerim diye düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.