Script Kurarken Hata Alıyorum

alone-dark

Uzman üye
25 Haz 2015
1,599
9
Venüs
Kod:
A PHP Error was encountered
Severity: 8192

Message: mysql_insert_id(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead

Filename: controllers/Articles.php

Line Number: 130

Severity: Warning

Message: mysql_insert_id(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)

Severity: Warning

Message: mysql_insert_id(): A link to the server could not be established

Severity: Notice

Line Number: 251

bir scriptte böyle bir hata alıyorum saatlerdir çözemedim bilen varsa bi yardımcı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.