Çözüldü Scriptim ile ilgili sorun yaşıyorum // scriptten anlayan içeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SleeperGaming12

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
463
0
27
Wiz City
Localhost'a bir script kurdum. Gördüğünüz gibi index.php sıkıntısız açılıyor.
o1gG7z.jpg

fakat giriş yap a basınca bu hatayı alıyorum;
zDJtQL.jpg

Girişi saglayan php dosyasinin yolunu girdim url cubuguna onda da bu hatayı aldım;
FpcYAr.jpg

Bu hatanın sebebi nedir? nasıl çözerim? Görseller için kusura bakmayın pc de internet olmadigi icin telden çekmek zorunda kaldım. üzgünüm :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
.httacces dosyası yok kardeşim.

//http://s7.dosya.tc/server8/95q7lp/a.rar.html

Bunu indir dosyaların olduğu yere at bakalım bi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.