Çözüldü SD Kart İçerisinde Bozulma Problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Merhaba arkadaşlar LG telefonumun SD kartında malesef aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir problem mevcut. Crypto virüsü diyenler var bozulmuş diyenler var. İçerisindeki dosyalar benim için önemli bunun çözümünü bilen arkadaşlar varmı ?

ERjW4g.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
eğer bir şey çıkmazsa mini tool partition wizard denersin. ayrıca telefonda şifreleme programı varmı ? bende samsung var onda sd kart şifreleme özelliği var. otomatik olarak belki şifreleme falan yapmıştır.

Malesef ilk dediğiniz program sürekli çalışmayı durdurdu diyor tararken. Dİğerini deniyorum şuan. Dediğiniz özellik tüm android telefonlarda mevcut fakat şifreleme yapmadı. Zaten şifreleme durumunda enazindan telefonun kendisi okuyabilirdi :)
Ne gibi dosyalar sizin için önemli resim mı video mu ?

Genellikle evet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.