*.-*.-'Şehit Oldum Anne'*.-*.

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
*.-*.-'Şehit Oldum Anne'*.-*.-

Üzülme anam.
Sen beni şehit olayım diye,
Yolladın kucağından asker ocağına.
Üzülme anam sen beni,
Cennet kapısında seni karşılamam için,
Yolladın ellerinden yaban ellere.....!

Anam ağlama.
Ağlamak sana yakışmaz ana,
Yas tutup karalar bağlama,
Gurur duy şehit evladınla,
Gurur duy ana.....!

Anam öldü demesinler ardımdan,
Ben, ben hala nöbet tutuyorum,
Bak elim hala tetikte vatan bekliyorum.
Anam ben ölmedim.
Hissetmedinmi anam!
Baksana bana ellerinden öpüyorum.......

Anam ağlama.
Ağlamak sana yakışmaz ana,
Yas tutup karalar bağlama,
Gurur duy şehit evladınla,
Gurur duy ana.....!

Allaha emanet olllunn babacanlarr

LoS

Üye
17 Ocak 2008
110
0
İstanbuL
Vatan millet sag oLsun Ne mutLu Türküm diyene ataLarımız bize bu güzeL VATAnı verdi bizde en ii şekiLde korucaz vatanımızı

hack.tr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2007
450
1
bende ılerıde akp bi şiir yazacam ama bıraz farklı olacak (admınler banlamayın akp kufur etmek suc degıldıR)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.