Şehitler İçin Operasyon Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Arkadaslar sabırlı olun kısa zamanda bir aksilik cıkmaz ise operasyon ayarlanacak ve sizlere bildirilicek Veteran 7 hocamında dedigi gibi

dandiik

Üye
26 Haz 2015
244
0
bu operasyonda sizinle olmak istiyorum kendimi anlatan yazıyı size özel mesaj attım, inş dikkate alırsınız bu yazıyı :)

mert3699

Üye
3 Eyl 2010
109
0
Buyuk ihtimalle uyelere acik bir saldiri olur die tahmin ediyorum olmassa opler kurup saldirabiliriz iyi geceler her askerin anasi haber beklerken uyuyamiyoz be Atam sen bitane askerin icin menemeni yaktirirsin bunlar 400 millet veliline takmis kafayi ah Atam keske burda olsaydinda su milletimizin halini gorseydin diniyle bukadar somurulen bir ulke daha yoktur heralde luaura bakmayin artik icimi biyere dokmek istiyordum ey Türk milleti uyan artik bir diktatörun basina actigi belalri gor artik

15 Ağu 2015
92
0
istanbul
Bu operasyonlarda nasıl sizinle birlikte çalışabilirim söylermisiniz ?
Harbiden artık bunlarım birtarafları çok kalkıyor sosyal medyada şehitlerimize etkisiz hale getirildi diyecek kadar or ospu çocukluğu yapıyorlar yeter artık bu p içlere bu kadar ?...

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Abi Bu operasyonlar siber dışında da olmalı. Git 2 tane dağı bombala gel. Yok 10 kişiyi öldürdük vb vb . Kanıt var mı ? yok.Boş dağlar bombalana bombala bitmiyor. Adamlar artık dağda değil. Şehirlerde. Akşama kadar belki bizlerle takılıyor . Sonra akşam git askeri vur gel yat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.