Selam Aleyküm Aranıza Yeni Katıldım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AnTiSoq

Üye
14 Eki 2012
113
0
Merhaba Arkadaşlar ben AnTiSoq Turk Hack TeaM Forumuna Yeni Katıldım Bazı Arkadaşlarımın Önerilerine Tavsiyesiyle Sizlerin Arasındayım Ben kimseye zarar Vermem Etmem Ben Kendi Halimde Birisiyim ve Bu Forumda Gezinme Sebebim Hackerlık Programların Ne işe yaradığını Zaman ile öğreniceğim inşalllah Sizlerince Acemilere yardımcı olucağınızı Biliyorum Şimdiden sizlere TeşekküR Ediyorum :yo:yo:yo:yo:yo

SaygılaR AnTiSoq

comboKOko

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
949
0
Hoşgeldiniz lamerlardan uzak kalmanız kalıcı olmanız dileğiyle aramıza hoşgeldiniz sanal dünyanın görümyene kahramanı

IBMC

Yeni üye
7 Eki 2012
17
0
HosqeLdın Kardésim.. Aramıza.. :)

Haksızlığın önünde boyun eğersen..

Hakkınla beraber şerefini de kaybedersin !​

Hz. Ali

İlim on bölümdür. Dokuzu Ali'de biri ötekilerdedir.​

AnTiSoq

Üye
14 Eki 2012
113
0
HoşBulduk arkadaşlar allah razı olsun hepinizden şimdi anladım bu forum güzel olduğunu buna yazıma rahmen herkez yorum atı sağolun

AnTiSoq

Üye
14 Eki 2012
113
0
eyvallah allah razı olsun hepinizden zaten bunu başta güveni gösterdiniz sıkıntı yok artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.