Selam Arkadaşlar bilgisayar istiyorum.

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
Bilgisayar almaya gücüm yok....Elektrik fiyatını bile ödüyemecek kadar durumumuz kötü ama bende bilgisayar istiyorum yardım edin . İlkokul 4 e gidiyorum...

belki yardım eden biriniz çıkar diye düşündün..İnternetede okuldan giriyorum...

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Ilk okul 4 sınıfa giden birisin ama bunların farkında olman cidden çok güzel birşey kardeşim ailenin gider gelirlerini belirlemek. Sana nasıl yardımcı olabiliriz dersen link kısaltma yontemleri ile para kazabilirsin yada yandex toloka ile kazanabilirsin. Kendine 300 400 liraya şuanlık bir pc alabilirsin bir bc.vc hesabi kut 20 link oluştur kasarız biz tıklanma duygulandırdın kardeşim valla

asdaf

Üye
14 Şub 2008
148
0
Ilk okul 4 sınıfa giden birisin ama bunların farkında olman cidden çok güzel birşey kardeşim ailenin gider gelirlerini belirlemek. Sana nasıl yardımcı olabiliriz dersen link kısaltma yontemleri ile para kazabilirsin yada yandex toloka ile kazanabilirsin. Kendine 300 400 liraya şuanlık bir pc alabilirsin bir bc.vc hesabi kut 20 link oluştur kasarız biz tıklanma duygulandırdın kardeşim valla

abi nasıl yapıcamki onu ?

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
abi nasıl yapıcamki onu ?

Şuan işyerindeyim telden gitiyorum link veremicem ama bc.vc link.tl adf.ly gibi gibi siteler var kardeşim bunlar ile bir link kisaltiyorsun 5 saniye reklam veriyor 1000 tıklanmaya 4 dolar veren bc.vc yi kullanıyorum ben sanada tavsiye ederim. Yanin 4 dolar gunumuzde 12 lira yapıyor + yandex tolaka senin için daha kolay olacagina eminim yandex tolaka diye google aratirsan tolakaya kayit ol sana gorec veriyor interneti daha guzel bir haline getiriyorsun sana ucret oduyorlar yeri geldiginde .50 dolarlık gorevler filan veriyor ve + kendin bir koseye kenara cıkolata abur cubur almak yerine bir koseye paranı atabilir + link kisaltma icinde zaten babanın hesabini filan alman lazım yani senin için biraz zor bir durum olucak kendi hesabin olamadigindan malum sen en iyisi paranı biriktir her gun bir koseye bir seyler at derim hem daha yaşın kucuk ilerre calisipda kazandigin parayla alabilirsin sıkma canını o kadar iyi dersler sana kardeşim :)

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Şuan işyerindeyim telden gitiyorum link veremicem ama bc.vc link.tl adf.ly gibi gibi siteler var kardeşim bunlar ile bir link kisaltiyorsun 5 saniye reklam veriyor 1000 tıklanmaya 4 dolar veren bc.vc yi kullanıyorum ben sanada tavsiye ederim. Yanin 4 dolar gunumuzde 12 lira yapıyor + yandex tolaka senin için daha kolay olacagina eminim yandex tolaka diye google aratirsan tolakaya kayit ol sana gorec veriyor interneti daha guzel bir haline getiriyorsun sana ucret oduyorlar yeri geldiginde .50 dolarlık gorevler filan veriyor ve + kendin bir koseye kenara cıkolata abur cubur almak yerine bir koseye paranı atabilir + link kisaltma icinde zaten babanın hesabini filan alman lazım yani senin için biraz zor bir durum olucak kendi hesabin olamadigindan malum sen en iyisi paranı biriktir her gun bir koseye bir seyler at derim hem daha yaşın kucuk ilerre calisipda kazandigin parayla alabilirsin sıkma canını o kadar iyi dersler sana kardeşim :)

Ayrıca Toloka artık paypala para yatırmıyor.

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Ayrıca Toloka artık paypala para yatırmıyor.

Yazım yanlısı kusura bakma düzeltim iyi forumlar :)
+ tolaka paypala yatiriyor dün srkadaşım yatırdı paypal hesabına her neyse ksrdesimiz zaten bu isleri yapamaz paypal hesabi veya ibann hesabi lazim sen en iyisi 2 3 send sonra bir işe gir calış babanı al yuz yuze konuş zaten babanada destek olmuş olursun bir yandanda oku okulunu bırakma.sakın

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Çocuğun bilgisayarı bile yok link kısalatma için bilgisayar lazım başında durmak uğraşmak lazım kardeşim :) Zaten pek anlamıyo yani onu şu sen şuan zor yaparsın öyle söyliyim.

KArdeşim durumum olsa yollardım ben sana toplama idareten bir bilgisayar
ama araştırayım çıkma filan bişey denk gelirse haber veririm sana

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Dedigim gibi 2 3 sene sonrada calışıp kazanabilirsin tht olarak yardımcı olmayı cok isterdim bir udy gelse bir hesab'da para toplasak güzel olurdu bence.

Dünyaya bizim paramız yetmez :).
Anca sevgimiz yeter o kadar bu forumdaki çoğu kişi zengin değildir , ki bence kimse değildir.
Afrika'da binlerce aç çocuk var , düşünen kim?
-herkes
yardım eden kim?
-Zenginler
O da bazıları.
Yani para önemli bir şey , evet değer vermiyorum fakat onsuzda olmuyor ancak bizim yapacağımız şey sevgi dağıtmak , o kadar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.