Selam arkadaşlar size bir link veriyorum dolandırıldıkmı acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir212

Üye
21 May 2009
210
1
isntanbul
arkadaşlar öncelikle herkezin kurban bayramını kutlarım.

çok sevdiğim bir kişi internet üzerinden radyo yayını yapmak için biraz para vermiş ve site ismi de bu ben anlamadım sıte alınmıs yapılıyormu yoksa dolandırıldıkmı ? Index of / lutfen bılgı verın ben bakıyorum bırsey anlamadım :(

TxP

Yeni üye
5 Kas 2011
17
0
Dolandırılma değil . Size site ile ilgili bilgi vermiş olmaları gerek bunlar Data base ismi şifresi kullanıcı adı ve FTP kullanıcı adı şifresi verilecek bu bilgilerle sitenizi hazırlayabilirsiniz

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
Pek bir bilgim yok fakat
-------------------------------
server hakkında bilgi veriyor arkadaşın para verdiğine göre
site açılmalıdır tabi eğer gerekli işlemleri yaptıysa server ile ilgili...

Saygılar

Tsutomu

Üye
14 Eki 2011
56
0
arkadaşlar öncelikle herkezin kurban bayramını kutlarım.

çok sevdiğim bir kişi internet üzerinden radyo yayını yapmak için biraz para vermiş ve site ismi de bu ben anlamadım sıte alınmıs yapılıyormu yoksa dolandırıldıkmı ? Index of / lutfen bılgı verın ben bakıyorum bırsey anlamadım :(
site açmışlar ama eksikler nedeniyle hizmete kapalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.