Selam. Ücretsiz video yapma programı verene +tşk rep

oosmanmt2

Üye
17 Eki 2012
230
0
Selam. Windows 8.1 64 bit kullanıyorum 8gb ram var montage yapıyordum movie maker kullanıyordum oda sürekli hata veriyor sürekli çalısmayı durdurdu vs vsss .

Ücretsiz Kolay video düzenleme yapma programı lazım crack vs link atarmsnz

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Tıkla!

Buyur Kardeşim Bu Programın 30 Gün Deneme Sürümü Var Daha Sonrasında Kayıt Defterinden Yaptığın Bi kaç İşlem Sayesinde Sürekli Olarak 30 Gün Başa Sarıyor. Bu Program İle Çok Kolay Bir Şekilde Müzik Video Kesip Yapıştırabilirsin Her Türlü İşlem Yapma Olanağı Sağlar Ayrıca Kendi Recorder Özelliği De Var.

furkanokby

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
612
0

oosmanmt2

Üye
17 Eki 2012
230
0
Tıkla!

Buyur Kardeşim Bu Programın 30 Gün Deneme Sürümü Var Daha Sonrasında Kayıt Defterinden Yaptığın Bi kaç İşlem Sayesinde Sürekli Olarak 30 Gün Başa Sarıyor. Bu Program İle Çok Kolay Bir Şekilde Müzik Video Kesip Yapıştırabilirsin Her Türlü İşlem Yapma Olanağı Sağlar Ayrıca Kendi Recorder Özelliği De Var.

Evet kardesim 30 gün doldu nasıl yapcam reklamsız demi
kardeim nasıl yapcam yani kayıt defteri felan dedin nasıl yapcm blmiyorum win 8.1

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Evet kardesim 30 gün doldu nasıl yapcam reklamsız demi
kardeim nasıl yapcam yani kayıt defteri felan dedin nasıl yapcm blmiyorum win 8.1

Eğer Windows kullanıcısı isen çalıştır'ı aç. Daha sonra içerisine regedit yazıp enter'a tıkla. Ardından HKEY_LOCAL_MACHINE-SOFTWARE klasörüne çift tıkla ve klasöre gir daha sonra f3 e basarak şu kelimeyi arat --> "dromjmfile" çıkan sonuçlarda sağ tarafta bulunan bütün verileri sil programı çalıştır. Denem sürümünün sıfırlandığını görüceksin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.