selam yeni katıldım, nasıl ilerlemeliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aCed0

Yeni üye
8 Şub 2023
6
5
selam yeni katıldım önceden bir sitede daha bulundum fakat orası kapatıldı az çok bilgim var. kendimi geliştirmek istiyorum bana ne önerirsiniz

execnone

Katılımcı Üye
19 Tem 2022
352
5
172
selam yeni katıldım önceden bir sitede daha bulundum fakat orası kapatıldı az çok bilgim var. kendimi geliştirmek istiyorum bana ne önerirsiniz
Hoşgeldin. Forumumuzda sayısız kaynak mevcut. Onları araştırıp okuyarak başlayabilirsiniz.

lll.xtapp

Yeni üye
11 Ara 2022
32
16
Forumdaki konulara göz atabilirsiniz ancak az bilginiz var ise bence udemydeki başlangıç kurslarına veya tryhackme gibi sizin icin bir yol haritasi olusturan sitelere bir göz atmanız ardından da buradaki konuları okuyup basit bir ctf çözerek pratik yapmanız daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.