Selam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BAMSI

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,283
2
Nereye..
Aleyküm selam kardeşim hoşgeldin aramıza hangi konuda yönlendirmeye ihtiyacın var bunu belirtirsen daha yararlı olur

TheZeki

Üye
14 Mar 2016
130
0
araştırmalara başladım ama sql exploid imiş nemiş karıştı 1 günde çok bilgi kafa yaptı resmen .

mrschwartz

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
676
5
TÜRK
Hoşgeldin Dostum Site hackleme işlemlerinde yardım olabilecek program yaptım birkaç bilgide var içinde bakmanı tavsiye ederim en azından kafanda birşeyler tasarlarsın :) Konu İmza da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.