Selamın Aleyküm Tüm Kardeşlerime

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skyfr

Yeni üye
20 Ağu 2016
38
0
Selamın aleyküm arkadaşlar,

Ben Alican, uzun süredir kayıtların açılmasını takip ediyorum hergün hergün sonunda yakaladım:RpS_thumbup::RpS_biggrin:Tüm THT ailesine teşekkür ederim böyle yararlı bir forum oluşturdukları için hepinizin eline sağlık. Herkese kolay gelsin.

Risurak

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
441
0
Hoşgeldin

---------------------------------------
İnsanın En iyi Doktoru Kendisidir

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
Hoş Geldin Ben ByXen Takıldığın Noktaları Bana Sorabilirsin..

Burdan Forum Kurallarimizi Forum Kuralları - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Misyonumuzu TurkHackTeam Misyon

Okumanı Rica Ederim.

Burdan Web & Server Güvenliği(Hack Konularının Temelleri) - Web & Server Güvenliği - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Takıldığın Yerleri Bana Özelden Ve Yardım Merkezine Sorabilirsin.

THT Yardım Merkezi - THT Yardım Merkezi - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Sevgiler
ByXen​

4YTNC

Üye
20 Ağu 2016
60
0
AleykümSelam bende yeniyim bizler newiz ama Atatürk'ün dediği gibi çocuklar ülkenin gelceğidir biz yenilerde buraların geleceğiyiz yararlı olmamız dileğiyle.

Skyfr

Yeni üye
20 Ağu 2016
38
0
Hoş Geldin Ben ByXen Takıldığın Noktaları Bana Sorabilirsin..

Burdan Forum Kurallarimizi Forum Kuralları - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Misyonumuzu TurkHackTeam Misyon

Okumanı Rica Ederim.

Burdan Web & Server Güvenliği(Hack Konularının Temelleri) - Web & Server Güvenliği - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Takıldığın Yerleri Bana Özelden Ve Yardım Merkezine Sorabilirsin.

THT Yardım Merkezi - THT Yardım Merkezi - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Sevgiler
ByXen​

Teşekkür ederim dostum bir sorum olursa sana soracağım.Hoşbulduk bu arada.

Skyfr

Yeni üye
20 Ağu 2016
38
0
AleykümSelam bende yeniyim bizler newiz ama Atatürk'ün dediği gibi çocuklar ülkenin gelceğidir biz yenilerde buraların geleceğiyiz yararlı olmamız dileğiyle.

Aynen öyle dostum amacımız o yönde, faydalı , yararlı olabilmek.Sen de hoşgeldin o halde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.