selamın aleyküm yakşamlar herkese

DarkZeus

Üye
3 Haz 2014
110
0
yakşamlar kardeşim bu siteyi çok sevdim herkes birbirine yardım ediyo çok iyi saolun arkadaşlar

codernew

Üye
30 May 2014
119
0
forum hakkında veya off topic bölümüne yazabilirdin
unutma ki bilgi paylaştıkça çoğalır ve anlam kazanır
şimdi modlara bildir taşısınlar konuyu :)

codernew

Üye
30 May 2014
119
0
bak sen forumda dielimki yardım merkezine tıkladın ya üst tarafı kontrol et orda konu açacaklar dikkat vb bir konu vardır %90 ona gir sorun olmaz eğer takıldığın bir şey olursa özel mesaj yoluyla bildirirsin (kime bildirdiğin farketmez herkes ilgilenecektir zaten ama bu konular için asistanlar ve shadow-mavi üstadlardan yardım almanı öneririm çünkü en sağlıklı kararı onlar verir :) )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.