Selamın Aleyküm Yeniyim Önder Olacak Insanlar Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasKutay

Katılımcı Üye
17 Tem 2014
866
0
127.0.0.1
Kardeşim, öncelikle hedfini belirle.
Bir web yazılımcısı olmak mı istiyorsun yoksa program yazılımcısımı ?
Yoksa yapılan yazılımı bozmak mı ?

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Dostum hoş geldin,insallah iyi vakit geçirirsin. misyonumuzu ve forum kurallarını okuyarak başlayabilirsin.Ayrıca derinliklere ineceksen kendin hakkında bilgi vermemeni öneririm.Biz her zaman soru ve önerilerinize açığız...

İyi Forumlar

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
THT ailesine hoşgeldin. Forum kurallarını ve misyonları okumayı unutma. Bildiklerini veya bilmediklerini paylaşarak bir çok insana yardım edebilir veya yardım alabilirsiniz.

İyi forumlar. :)

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
Kardeşim hoşgeldin aramıza İnşALLAH hakkında hayırlısı olur. Web ile ilgili pek bilgim olmadığından arama yapmanı söyleyebilirim sadece. Forumda bir çok konu var bununla ilgili. Bu arada siyah şapkalı mı yoksa beyaz şapkalı mı olacağını veya Facebook filmini izlemişsen oradaki gibi mi (bir site yazmak) olacağını belirleyip ona göre hareket etmen gerekiyor.

-Browser oyunu mu yazacaksın?
-Hayalinde yazmak istediğin bir site mi var?
-Bi siteyi ele geçirmek mi istiyorsun?
-Bi sitenin açıklarını bildirmek mi istiyorsun?

Bu daha bir çok şekilde ayrılır. Seçim sana kalmış. Yolunu seçtikten sonra onunla ilgili materyalleri bulmak basit. Yazdığım şeylerin sonuna genellikle THT koyarak aradığımı bulabiliyorum forumda. İyi geceler. Tekrardan hoşgeldin.

(Bu arada üst üste mesaj atmak kötü sonuçlar doğurabilir. Spama giriyor. Teşekkür butonunu kullanmayı unutma)

volkan904

Yeni üye
6 Ağu 2015
30
0
Antalya
Kardeşim hoşgeldin aramıza İnşALLAH hakkında hayırlısı olur. Web ile ilgili pek bilgim olmadığından arama yapmanı söyleyebilirim sadece. Forumda bir çok konu var bununla ilgili. Bu arada siyah şapkalı mı yoksa beyaz şapkalı mı olacağını veya Facebook filmini izlemişsen oradaki gibi mi (bir site yazmak) olacağını belirleyip ona göre hareket etmen gerekiyor.

-Browser oyunu mu yazacaksın?
-Hayalinde yazmak istediğin bir site mi var?
-Bi siteyi ele geçirmek mi istiyorsun?
-Bi sitenin açıklarını bildirmek mi istiyorsun?

Bu daha bir çok şekilde ayrılır. Seçim sana kalmış. Yolunu seçtikten sonra onunla ilgili materyalleri bulmak basit. Yazdığım şeylerin sonuna genellikle THT koyarak aradığımı bulabiliyorum forumda. İyi geceler. Tekrardan hoşgeldin.

(Bu arada üst üste mesaj atmak kötü sonuçlar doğurabilir. Spama giriyor. Teşekkür butonunu kullanmayı unutma)

ilgilenenlere ayıp olmasın diye arka arkaya yazıyordum uyarı için teşekkür ederim php dilinde iyi bir sevideyim ticari anlamda işte yapıyorum yazılım la ilgili herşeyin en temeline inmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.