Selamun Aleyküm Reisler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akmenhan

Yeni üye
11 Tem 2022
48
13
Uzun Zamandır Gerek Ddos gerek brute force gerekse wordlist araştırdığım zaman bu toplulukla karşılaştım ve burda sizlerinde yardımıyla kendimi geliştirebilecegimi
Düşünüyorum Siber güvenlik veya yazılım mühendisliği alanları arasında kararsızım
Burda yükselmeme yardım edecek herkese şimdiden teşekkür ederim
Bazı eksik yönleri var her insanında tabi sizle sohbet ederken kırıcı birşey söylersem beni uyarın ne sosyal mühendisliğim nede insanlarla konuşmam iyi değildir genelde sohbetten kaçınırım bu yüzden sizle sohbet ederken yanlış bir üslupla konuşursam şimdiden kusura bakmayın
Tanıştığımıza memnun oldum:)

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,455
784
root
Hoşgeldin !
Forum kurallarımıza ve sabit konulara bakarak bilgi sahibi olabilirsin.
İyi Forumlar.

Kax675Dev

Üye
2 Şub 2019
58
24
localhost:3000
Uzun Zamandır Gerek Ddos gerek brute force gerekse wordlist araştırdığım zaman bu toplulukla karşılaştım ve burda sizlerinde yardımıyla kendimi geliştirebilecegimi
Düşünüyorum Siber güvenlik veya yazılım mühendisliği alanları arasında kararsızım
Bazı eksik yönleri var her insanında tabi sizle sohbet ederken kırıcı birşey söylersem beni uyarın ne sosyal mühendisliğim nede insanlarla konuşmam iyi değildir genelde sohbetten kaçınırım bu yüzden sizle sohbet ederken yanlış bir üslupla konuşursam şimdiden kusura bakmayın
Aramıza hoşgeldin iyi forumlar ;)

Wilmers

Üye
26 Ara 2015
72
18
Ötüken
Aleyküm Selam, aramıza hoş geldin kardeşim. Forumda dolaşarak yeni bilgilerle ilgi alanının inceliklerini keşfedip kararsızlığının iyi sonuçlarla son bulacağına eminim.

mstf009

Üye
1 May 2021
70
7
Hoşgeldiniz hayırlı forumlar

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,321
360
Hoşgeldiniz orta yolu bulup Bilgisayar Mühendisliğini okuyabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.