Selamun Aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WingedPrince

Yeni üye
4 Eki 2015
30
0
Tokyo
Öncelikle merhaba;
forumda üyelik açalı 4 ay oldu , ben bu konuyu yeni açıyorum:/
bu konuyu açmamın sebebi kendimi tanıtmak ve iyi insanlarla tanışmak.
16 yaşındayım , python ile ilgileniyorum yada ilgilenmeye çalışıyorum çünkü yeni başladım.
yazılımcılık daha önce duıyduğum ve hep özendiğim birşeydi ama hackerlık hep benim için kötüydü,herkez gibi...
Yazılıma baya meraklıydım hep, yukarda'da söylediğim gibi, özendiğim bir işdi ama hep yarıda kesildi yazılım hayatım.
Aslında bunun sebebi bıkkınlık denilebilir ,yada yazılımı gözümde çok büyütmem'de denilebilir.
ve yine her zaman olduğu gibi gaza geldim 1 haftadır python dersleri alıyorum (internet'ten).
Bende tekrardan aranıza katıldım yine ve yeniden :)
Sözümü daha fazla uzatmak ve sizin canınızı sıkmak istemiyorum.
Belki burda yeni arkadaşlar tanırım ve bu işi daha eğlenceli hale getiririm diye burdayım.
Cümlelerimde anlatım bozukluğu olabilir özür diliyorum.
Sevgilerimle THT AİLESİ.

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Selam Yeğen,

Tanışdığımıza memnun oldum : )

Pes etme. Seni yolunda tutabilecek arkadaşlıklar da edin burada.

Saygılar
HABİR

Ulvu14

Katılımcı Üye
29 Ocak 2016
404
0
AZERBAYCAN
TÜRK HACK TEAM Ailesine hoşgeldiniz
icon_yes.gif

deatpool

Yeni üye
12 Şub 2016
15
0
Ankara
Hoşgeldik diyelim :)

Bende Graphic + birazda php ile ilgileniyorum 16 yaşındayım daha 1 saat oldu üyelik açalı m.o :RpS_thumbsup:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.