Serseriler beni buldu

9 Tem 2014
90
0
merhaba arkadaslar ben istanbul ümraniyede evime gitmek için minibüs bekliyordum 2 kişi geldi yanıma otobüs durağındada tabi kalabalıktı bana sen nerde oturuyorsun dedi bende mustafa kemal mahallesinde dedim kaybol git felan dediler tezgahın önünü kapatma dediler küfür ettiler ve hiç kimsede birşey yapmadı ve öylece gittim başka yerde bekledim benim yerimde olsanız ne yapardınız polisi arasam onlarda bişey yapmıyacaklar 2 gündür bu konuyu takıyorum kafama uyku uyuyamıyom

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
bıcaklamadılar diye dua et bence ayrıca bunlar seni güçlendircek birşey ne kadar kafaya takarsan o kadar yüzleşirsin yada onlara birşey yapıp kendini rahatlatırsın gerisi senin elinde :D

9 Tem 2014
90
0
ters bi cevap versem olay cıkacak dıye korktm o kadar insanın ıcınde bıcaklayacaklarını sanmıyom neyseki bizim millet hep izleyici taraftır hiç bişey yapmazlar

9 Tem 2014
90
0
bıcaklamadılar diye dua et bence ayrıca bunlar seni güçlendircek birşey ne kadar kafaya takarsan o kadar yüzleşirsin yada onlara birşey yapıp kendini rahatlatırsın gerisi senin elinde :D

senin gülmen benim sinirimi bozdu baksana ne haldeyiz yarın öbürgün senin kardeşine yada annene yapsalar hoşuna gidermi

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Kardeş şu hayatta hiçbir şeyi kafana takma ne olursa olsun , dedide ne oldu kendine göre artisler ama ona buna muhtaçtır çoğu gerizekalılıktan başka bişey değil.Sen bunları kafaya takıyosan işin zor.

9 Tem 2014
90
0
Kardeş şu hayatta hiçbir şeyi kafana takma ne olursa olsun , dedide ne oldu kendine göre artisler ama ona buna muhtaçtır çoğu gerizekalılıktan başka bişey değil.Sen bunları kafaya takıyosan işin zor.

kardeş birazcıkda olsa yüreğime su serptin kafama taktığım onlar değil o durakda o kadar insanın hiç birşey dememesi ve sadece bakmasıdır

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
kardeş birazcıkda olsa yüreğime su serptin kafama taktığım onlar değil o durakda o kadar insanın hiç birşey dememesi ve sadece bakmasıdır

Haklısın dostum kötü bir durum ama bunun nedeni genelde büyük şehirdeki yaşam kimse kimsenin işine karışmıyor kimse kimsenin sıkıntısına yardımcıda olmuyor bunun nedeni ise adam zaten ya zarzor çalışıyor yada başına bela almak istemiyor kimseye ağzını açmıyorlar.Ama küçük bir yer olsa örnek köy mesela herkes birbirini tanır herkes birbirini savunur kimsede kimseye laf atamaz yani bu bizim toplumumuzdan kaynaklanan bişey senle alakalı değil orda kim olursa olsun karışmayacaklarda senin yerinde yani fazla kafaya takılacak bişey değil.Asıl önemli olan bu insanlar neden böyle.

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
aynı yere 4-5 kişi git ve oralardadır büyük ihtimal git yanlarına neredensin sen de bakalım ne yapabilecekler

qeles-Hacker

Kıdemli Üye
7 May 2013
2,165
1
Gaziantep
Şu Hayatta Herşeyi Takmamak Olmaz Onu Takma Bunu Takma Nereye Kadar? Arkadaşların Felan Varsa Topla O Mekana Git Selam Ver Hele Konuşabilceklermi Kendilerini Adam Zannediyorlar Sanırım? ;)

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
aynı yere 4-5 kişi git ve oralardadır büyük ihtimal git yanlarına neredensin sen de bakalım ne yapabilecekler

Şu Hayatta Herşeyi Takmamak Olmaz Onu Takma Bunu Takma Nereye Kadar? Arkadaşların Felan Varsa Topla O Mekana Git Selam Ver Hele Konuşabilceklermi Kendilerini Adam Zannediyorlar Sanırım? ;)

Yönlendirmeniz tamamen yanlış kavga ile olay çözülmez.Şimdi gitti diyelim bu arkadaşımızı 3,5 kişi kavga ettiler ve kavga sonucunda bu arkadaş yaralandı.Şimdi bunun buna ne faydası olucak sorun çözülmüş mü olacak ? Yada karşı taraf dayak yese ne olacak belki bu arkadaş onların olduğu yerden otobüse binmek zorunda her zaman yanında arkadaşı olacak değil belki bu seferde onlar sövmeye kalkışacak , yani kısacası kavga ile olay çözülmez.

Sorun devam ederse polise başvurcaksın.Çoluk çocuksa zaten polisten korkarlar ne kadar artislenselerde ailelerine olay gittiğinde daha çok korkarlar ve sorun çözülür.

Ama tabiki sana saldırırlar falan o zaman kendini savunacaksın orası ayrı bir konu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.