Server Lazım

KINGTCLORDEAGLE

Uzman üye
4 Haz 2015
1,299
0
Arkadaşlar vize ödevim var windows 2016 server lazım 16 gb rami olan hyper-v ile dc vesaire kurucam yardımcı olursanız sevinirim :yardimsever

Farid195

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
310
0
Bakü
Google Cloud kullan. 300 USD 12 aya kadar limit veriyor. 2016da var 2019da. 30gb ram 8cpu. istedigini yapa bilirsin. Bu adresden ulasa bilirsin. Kartini girmekten cekinme sadece tedbir amacli kartindan 1 USD cekiliyor 5-10 dakika icerisinde geri iade ediliyor.

Son düzenleme:

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Hocam Ben Google cloud Ogrenciyim yani Projelerine gittim icin benim baya Kredim vs Var Lakin Sen yeni başvurucaksin 1k Kredi alicaksin Onlasa Max 1 2 ay Makina Kiralayabilirsin

KINGTCLORDEAGLE

Uzman üye
4 Haz 2015
1,299
0
Google Cloud kullan. 300 USD 12 aya kadar limit veriyor. 2016da var 2019da. 30gb ram 8cpu. istedigini yapa bilirsin. Bu adresden ulasa bilirsin. Kartini girmekten cekinme sadece tedbir amacli kartindan 1 USD cekiliyor 5-10 dakika icerisinde geri iade ediliyor.

iyi forumlar hocam;

Google Could veya Azure Kullanabilirsiniz Ikiside Belli Bir Kredi Veriyor Ilk Basta.

Hocam Ben Google cloud Ogrenciyim yani Projelerine gittim icin benim baya Kredim vs Var Lakin Sen yeni başvurucaksin 1k Kredi alicaksin Onlasa Max 1 2 ay Makina Kiralayabilirsin

Arkadaşlar tüm kartları denedim iki sistemde de olmadı kabul etmiyor süreleri bitmediyse sorun olmazsa verirseniz sevinirim özelden :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.