servera shell yedirme, sitelere ulaşma

Ammas

Katılımcı Üye
20 May 2018
261
1
merhaba, bir siteyi hackledim. ama shell atmak istiyorum server siliyor. servera nasıl girebilirim? pluginsten file manager yükledim yine izin vermedi, en sonunda ana sayfaya a1 shell attım oldu ama sürekli access denied hatası verdi yapamadım birşey. weevely hariç öneriniz varmıdır?
site wp

Son düzenleme:

FaTaL ERROR

Uzman üye
22 Ara 2006
1,195
23
Siber Alem
Bazen server uzerinde guclu antivirusler ve guvenlik duvarlari bulunur. Siz shell’inizi upload etseniz bile bunlar yakalar ve hemen silerler. Bu gibi durumlarda yapmaniz gereken Undetected bir shell bulmaktir. bunun için base64 kodlanmış bir logsuz shelliniz varsa onu kullanabilirsiniz. eğer shelliniz açık kodlu ise onu encode edip te kullanabilirsiniz. dışaıdan alacağınız base64 shellerin hepsi logludur loglu parametreleri silip tekrar encode edebilirsiniz. bu olaydan sonra sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. eğer yaşarsanız muhtemelen siz beceremediniz demektir. shelli attıktan sonra shell yolunuzuda şifre ile kapatırsanız sizden sonra başkasının müdahale etmesinide engellersiniz.

Son düzenleme:

Ammas

Katılımcı Üye
20 May 2018
261
1
Dmk olmuyir zorlama :d

pes etmek misyonumda yok dostum :)

Bazen server uzerinde guclu antivirusler ve guvenlik duvarlari bulunur. Siz shell’inizi upload etseniz bile bunlar yakalar ve hemen silerler. Bu gibi durumlarda yapmaniz gereken Undetected bir shell bulmaktir. bunun için base64 kodlanmış bir logsuz shelliniz varsa onu kullanabilirsiniz. eğer shelliniz açık kodlu ise onu encode edip te kullanabilirsiniz. dışaıdan alacağınız base64 shellerin hepsi logludur loglu parametreleri silip tekrar encode edebilirsiniz. bu olaydan sonra sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. eğer yaşarsanız muhtemelen siz beceremediniz demektir. shelli attıktan sonra shell yolunuzuda şifre ile kapatırsanız sizden sonra başkasının müdahale etmesinide engellersiniz.

deneyeceğim sağolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.