Server'ı Nereye Koyarsam DeepFreeze Silemez?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PokeMoon

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
521
0
Mersin
Arkadaşlar büyük suç biliyorum ama, internet kafeye gidip herhangi bir masaya
server gömmek istiyorum ama çoğunda DeepFreeze var.

- Server'ı bilgisayarın neresine gömersem DeepFreeze silemez?

DeepFreeze hakkinda yanlis bir anlasilma var deepfreeeze olanlari silme degil yuklendigi andan itibaren bilgisayarin dosyalarini kaydeder ve bu dosyalara daha eklenemez yani silme yerine olanlari baslatir.... DeepFreeze sisteme isledigi icin Power dugmesine bastiginda direk deepfreeze acilir sistem dosyalarini dahi deepfreeze acar Yuklendigi andan itibaren dosyalari kaydeder Acarken o dosyalari acar deepfreeze silmezz

salih6161

Üye
11 Ağu 2011
247
0
ε√εŗγσŋε
dostum deepfrezer in sürümünü de sana ne şekilde koyacağını nereye koyucağını evden nasıl yöneteceğini tek tek açıklıyım. hayır o bir suç değil :) o bir çılgınlık adam seni yakarlarsa bilgisayarın ekranına sokar valla :D

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
DeepFreeze hakkinda yanlis bir anlasilma var deepfreeeze olanlari silme degil yuklendigi andan itibaren bilgisayarin dosyalarini kaydeder ve bu dosyalara daha eklenemez yani silme yerine olanlari baslatir.... DeepFreeze sisteme isledigi icin Power dugmesine bastiginda direk deepfreeze acilir sistem dosyalarini dahi deepfreeze acar Yuklendigi andan itibaren dosyalari kaydeder Acarken o dosyalari acar deepfreeze silmezz

Bilgilendirme için sagolun hocam bilmiyenler okusun bız bu yontemın cozumunu bulursak cok ısımıze yarar.

salih6161

Üye
11 Ağu 2011
247
0
ε√εŗγσŋε

nasıl silmez ? yüklediğimiz programları neden resetten sonra bulamıyoruz peki ?

PokeMoon

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
521
0
Mersin
Bilgilendirme için sağolun, fakat sorumun cevabını tam olarak alamadım.
Yani Server'ı DeepFreeze'in silmemesi için ne yapabilirim (DeepFreeze Kırmaktan Başka)
Onu soruyorum.

Cozumu yeni arastirdim olurmu bilmiorum ilk defa denencek Pc acilirken F8 Komut ile Guvenli mod Ms-Dos oetaminda acarsin DeepFreeze Silebilirsin yada deepfreeze sisteme editlenmis bir dosya oldugubicin sadece dos ortaminda kontrol edilir istedigin programi dos ortaminda indirip deepnfreeze in baslatrigi programlar arasina yerlestirmeyi dene benim bilgisayarim suanlik tamirde oldugu icin malesefki yapamiorum ama yaptigim aciklama bana mantikli geldi dene derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.