Ses düzenleme anlayanlar gelsin beyler

KanHeLHacK

Katılımcı Üye
30 Nis 2012
461
0
Beyler şimdi ben beat ' ın üzerine şarkı sözlerimi yüklemek istiyorum ama beat ayrı dosya sesim ayrı yani beat ile sesimi birleştirmek istiyorum varmı anlayan birileri ?

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
windowsun yazmış olduğu movie maker ile kolayca yapabilirsin ama biraz basit olur bunun için profesyönel programlar var mc lerin kullandıkları fl studio gibi ama paralı tabi movie makerda önce sesini kayıt alıyosun mp3 olarak atıyosun sonra beati de mp3 olarak atıp dakika aralığını belirliyosun ve bitiyo ama cakma gibi bişey oluyo yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.