Ses sorunu !

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
arkadaslar pc ye yenı format attırdım fakat sımdıde ses gelmiyor hopörlör doğru takıldıgı halde aygıt takılı degil diyor ve dijital ses etkin oluyor lütfen yardım.

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
Driverler felan herşey tamam dediğinizide yaptım fakat hayla olmadı 2 haftadır bilgisayardan ses gelmiyor cıldırıcam yeni hopörlörde aldım fakat degisiklik yok hayla aynı.

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
herşey tamam bu aygıt düzgün calısıyor diyor sesde fakat hayla ses gelmiyor bi tw baglanıp sen bi baksan halledebilir misin su isi rica etsem isin yoksa

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
iki tane hopörlör denedım ses gelmedı aygıt düzgün calısıyor diyor hatta hopörlörde ses geliyor gözüküyor aygıtlarda fakat ses cıkmıyor hopörlörden

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
bilgisayarım soL tıkla Özellıkler
Sıralı butonlardan Donanım - Aygıt yöneticisi - Dedıkten sonra
Bılgısayarındakı Yuklu olan ve yuklenmemıs olan Butun SagLayıcıları Gorucegın bı PaneL cıkıcak ( aygıt Yöetici )
Daha sonra Yuklenmemıs olan ( senın Icın ses Codegı) Karsında UnLem Isaretı oLanı Cıft clıkLE
BıLınmeyen aygıt ÖzeLLıkLerı PaneLı acıLaCak
GeNeL-Sürücü-AyrıntıLaR
Sürücü Butonunu tıkLa - Sürücü GünceLLEsTıri Sec BıLgısayarın OtomaTık oLArak IsLEtım Sıstemıne Uygun Surucuyu KenDısı YukLeyecektır Daha sOnra Oturumunu yenıden basLat Artık Ses geLıcektıR.

Fetih 1453

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
549
1
verdiğin photoschopuda indiryorum yarım saat bekledım bunla beraber indirdim indi sona geldi ağ hatası dedi bosuna bekletti ulan deliricem sımdı vurup atıcam pc yi o derece sinirlendim kardeş pc cok hatalı ya napsam yenı format attıgım halde böyle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.