Sesli Görüşme Yaparken Ses Değiştirme

Shippuden

Üye
13 Ocak 2018
187
1
Mars
Selamunaleyküm THT ailesi
Birisi ile konuşurken sesimi bayan sesi olarak duymasını istiyorum bildiğiniz program veya bilgisayara telefonu bağlayarak yapabileceğimiz bişeyler var mı ücretsiz olan lütfen play store dakileri önermeyin hepsi ücretli..
Yardımcı Olursanız Sevinirim:hosnut

xhasanbaris

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
251
2
Cevap: Görüşme Yaparken Ses Değiştirme

Ben çok aradım bulamadım, daha doğrusu kadın sesi çıkaran yoktu varsada premiumdu(ücretliydi).
Eğer ki bilen varsa bende faydalanacağım bu konudan şimdiden teşekkür ediyorum :D

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,702
571

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Selamunaleyküm THT ailesi
Birisi ile konuşurken sesimi bayan sesi olarak duymasını istiyorum bildiğiniz program veya bilgisayara telefonu bağlayarak yapabileceğimiz bişeyler var mı ücretsiz olan lütfen play store dakileri önermeyin hepsi ücretli..
Yardımcı Olursanız Sevinirim:hosnut

üstad play storedekileri kullan paralı ama paralı olan uygulamaları parasız alma hilesi var play storede ben çok yaptım kadın ses değişimi falan ücretsize çevirirsin ücretliyi youtubede var videosu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.