Shell basmaya izin vermiyor?

Screnpull

Üye
21 Ara 2013
181
0
Ankara
Arkadaşlar site shell basmaya izin vermiyor.Site wordpress tabanlı izin vermesi için ftp'den ayarları 777 felan yapın diyor.Ama ne yazık ki sitenin ftp'si elimde değil bi çözüm yolu olan var mı?

YPvgvZ.png

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
temaya shell koyduktan sonra yukle bir ihtimal

ee gine tema olduğu için chmod 777 yapması lazım ?

Tema yükle içinde shell'de olsun.

Sonra siteadres.com/wp-content/uploads/2014 burdan shell'ini bul.
Eğer zip şeklinde bulduysan upload ediyor ama göstermiyordur.
php şeklinde shell'ini yükle failed felan der ama yükler gene verdiğim adrese gir ordan shell'ine tıkla at indexi

'iMuh@fiz

Özel Üye
11 Ağu 2012
11,010
4
31
Bakü

ee gine tema olduğu için chmod 777 yapması lazım ?

Tema yükle içinde shell'de olsun.

Sonra siteadres.com/wp-content/uploads/2014 burdan shell'ini bul.
Eğer zip şeklinde bulduysan upload ediyor ama göstermiyordur.
php şeklinde shell'ini yükle failed felan der ama yükler gene verdiğim adrese gir ordan shell'ine tıkla at indexi

ben ne diyorum kardesim shell sokulmus tema yuklesin

Screnpull

Üye
21 Ara 2013
181
0
Ankara
Ya arkadaşlar Öncesinde zaten başka temalara shell soktum ama şu hatayı alıyorum :/
lYkq3X.png

Denedik yani sizin dediğinizi ama olmadı şunun okunurlugunu yazmaya izin vermesi lazım :(

Kullandığım sheller:c99 - r57 - c100
Başka kullan dediğiniz varsa yazın..

headere direk indexini bas, sonunada <?php exit(); ?> fonksiyonunu koy senin kodlarından bşka kod gözükmesin.

Kardeşim amacım servere shell sokmak index atsam zaten atardım..

temaya shell koyduktan sonra yukle bir ihtimal

Kardeşim zaten başka bir temaya shell soktum ama hata veriyor.Birde shell yüklü halde atim bakalım ne sonuç alacağız ama bence yine aynı hatayı alırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.