Shell Bulamıyorum

20 Ağu 2016
188
0
istanbul
Forumda k2 shell gibi dosyalar var fakat ben bu k2 yi yüklediğimde açılmıyor. Nerden shell bulup kullanabilirim bunu yaptıktan sonra mass defacede yapacağım yardımlarınız için teşekkürler :)

20 Ağu 2016
188
0
istanbul
Tek sitede mi denedin yoksa herseferinde mi boyle oluyor?
Sitede koruma olabilir.
Buran herkes gibi indiriyorum fakat açılmıyor

rEZdR7.png

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Buran herkes gibi indiriyorum fakat açılmıyor

rEZdR7.png

Burdan indir arsiv olarak k2.php diyor onu notepad olarak acip kodlari kopyala ve sitede twentysixteen,twentyfourteen,twentyfifteen gibi temalarin 404.php , header.php gibi yerlere yapistir .
Daha sonra shel yolu soyle olur :
Site.com/wp-content/themes/buraya tema ismi (mesela twentysixteen e attin diyelim)/header.php (veya 404.php)

Yani kisaca twentysixteen temasina , header.php kismina shell yapistirdiysan bu yolu kullanacaksin »»

Site.com/wp-content/themes/twentysixteen/header.php

Indirecegin yer :

http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1376172-dev-shell-arsivi-hacker-anonim.html

20 Ağu 2016
188
0
istanbul
Burdan indir arsiv olarak k2.php diyor onu notepad olarak acip kodlari kopyala ve sitede twentysixteen,twentyfourteen,twentyfifteen gibi temalarin 404.php , header.php gibi yerlere yapistir .
Daha sonra shel yolu soyle olur :
Site.com/wp-content/themes/buraya tema ismi (mesela twentysixteen e attin diyelim)/header.php (veya 404.php)

Yani kisaca twentysixteen temasina , header.php kismina shell yapistirdiysan bu yolu kullanacaksin »»

Site.com/wp-content/themes/twentysixteen/header.php

Indirecegin yer :

http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1376172-dev-shell-arsivi-hacker-anonim.html
Dediğin gibi yaptım fakat verdğin konudan değil önceki yüklediğim k2 den yaptım bu şekilmidir shell
pEBYnn.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.