Shell Upload Edemiyorum

xcl

Uzman üye
15 Ağu 2012
1,064
0
Diyarbakır
Kardesim Ozaman c99.jpg.php yap php en üstüne bir kod ekliyceksin sonra upload edceksin Kodu Hatırlamıyorum biraz Arastır kesin Bulcaksın Bu arada Konunu Editle Vede Allah Rızasi İçin'i kaldır Yasak Malsef..

İyi Forumlar

Serhad98

Yeni üye
9 Eyl 2012
40
0
T.H.T
Off Ya Gene Hata Veriyor
Warning! Failed to move file.
Unknown Archive Type

Video Çekebilicek Bir Arkadaş Yokmu Böyle Güzel Birşey Tam Anlatımlı

DNqR1

Katılımcı Üye
21 Eyl 2012
368
0
Cyber-Dünya'
Forumda Arama Buton Denen Birsey Var Kardesim Onu Bi Denesen? Yani Böyle Bir Sorun Icin Cözüm Paylasılmıstı Bir Kere Görmüstüm Adı Da Shell Upload Edemiyorum Diyenlere Gibi Birşeydi Bence Araştır Forumda...

Yardımcı Olduysam 1 Teşekkür Yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.