Siber Güvenlikte Remote Çalışmak

Atakan444

Yeni üye
24 Ocak 2023
33
6
Siber Güvenlik uzmanı olup yurtdışında ki şirketlere hizmet vermeyi planlıyorum bu alanda kendimi baya bir geliştireceğim.Bence en az 2 - 3 bin dolar kazanırım aylık.

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,735
1,084
Evren
Ilgi, heves ve çalışma gayretin varsa neden olmasın.sertifika almaya bakabilirsin.iste bu CCNA, kali linux yapımcılarınin verdiği sertifikalari çalışıp alırsan gerçektende faydasını görürsün.

Atakan444

Yeni üye
24 Ocak 2023
33
6
Tek sorum.
Senden önce yıllarını vermiş insanlar kazanamıyorken sen nasıl kazanacaksın :)
(bazı kazananlar olabilir ama istisna kaideyi bozmaz :D)
Ben Türkiye içinde çalışmaktan bahsetmiyorum bildiğim kadarıyla remote piyasasında yazılımcı başlangıç maaşı 2 - 3 bin dolar zaten.Mesela hacker one'ya kaydolmayı falan düşünüyorum ben.
Ilgi, heves ve çalışma gayretin varsa neden olmasın.sertifika almaya bakabilirsin.iste bu CCNA, kali linux yapımcılarınin verdiği sertifikalari çalışıp alırsan gerçektende faydasını görürsün.
Üniversite okumak zorunlu değil mi?Ben okumak istiyorum zaten.

Moderatör tarafında düzenlendi:
7 Haz 2023
73
27
24
İSS
Amerika'da 9.500$ ı buluyormuş siber güvenlik uzmanlarının aylık maaşı bir nam olmadan iş zor ancak önemli birşeyler başarmak lazım değerli sertifikalar lazım bilgisayar mühendisi olanlara garanti gibi neredeyse ben çok gördüm

FaTaL ERROR

Uzman üye
22 Ara 2006
1,195
23
Siber Alem
Örneğin Synack te bu parayı aylık rahat kazanıyorsun fakat kabiliyetine bagli. Sonuç olarak Yurtdışında bu parayı kazanırsın kesinlikle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.