Siber Savaş Başladı Diyorlar, Doğru Mudur?

WMBy

Üye
6 Ocak 2013
188
0
Tardis
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi benim sorum bu.

Norse - IPViking Live Adresinden bu siber savaşı izleyebileceğimizi söylüyorlar fakat bazıları da bunun internet dağıtımı ile ilgili canlı grafiksel bir site olduğunu savunmuş.

Siber savaş başladı mı yoksa bu site internet dağılımını gösteren bir şeyden mi ibaret ?

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
Bu site bana göre gerçek kendimiz test ettik çünkü fiber bir internetle israil sitesine saldırdık ve orda kendi ıpmizi bilgilermizi ve portuda gördük. Hee sitedeki o kadar fazla saldırı olması şöyle abartı diyebilir; büyük küçük her saldırıyı gösteriyor. Amerikanın kendine ddos saldırı yaptığını ben haberde okudum. Bu sitedeki verilerde bunun kanıtı. Belli başlı yerler hep saldırı altında zaten.

Haberlere neden mi çıkmıyor? İnternetin babası amerika sizce ddos dan kapanmalar yaşayıp haber olcanı mı sanıyorsunuz :)

Siber savaş yıllardır var zaten son 1 haftadır şiddetlendi sadece. İnternetteki haberlerde bunu doğruluyor çinde 2000 kişilik bir siber ordu oluşturulmuş ve şuan görüldüğü üzere saldırılar şiddetlendi :)

7 Şub 2015
198
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.