SiberAtay | Akaryakıt Api'si [ Python & Flask]

Ɲémesis

Ar-Ge Ekibi Lider Yardımcısı
17 Haz 2022
987
1,608
Panama
ejnhr12.png

Merhabalar, Petrol Ofisi ve TPPD'ye ait verileri daha kolay ulaşmanız amacıyla bu api'yi geliştirdim, kişisel bot ve diğer projelerinizde kullanabilirsiniz.

f2a236f.png

tngmqjx.png

Ɲémesis

17 Haz 2022
987
1,608
Panama
Fiyatları da düzenleyebiliyor muyuz 😕

O özellik daha import edilmedi maalesef :d

verileri çekip kendin el atabilirsin reis yardım lazımsa bana dm atabilirsin . güzel konu bu arada

Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim sağolun :)

Ɲémesis

17 Haz 2022
987
1,608
Panama

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.