SiberYıldız 2024 Reverse soruları video çözüm

daggez

Junior Hunter / Malware Assistant Developer
5 Eyl 2022
323
114
Sanırım 2 tane soru varmış banada birileri ulaştırdı bende bi çözeyim dedim. Aklınıza takılan bir şey varsa yorum atın bende açıklamaya çalışayım. Kendinize iyi bakın, selametle kalın.

Teşekkürler emeğinize sağlık hocam.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Eline Sağlık güzel video Upx nedense en çok ratlarda görülüyor garip baska sıkıstırma yöntemi yok diyemi bunu kullanıyorlar acaba yoksa upx sıkıstırmada iyi mi

KUMTEPER

Yeni üye
14 Tem 2015
31
0
Sanırım 2 tane soru varmış banada birileri ulaştırdı bende bi çözeyim dedim. Aklınıza takılan bir şey varsa yorum atın bende açıklamaya çalışayım. Kendinize iyi bakın, selametle kalın.

Öncelikle ellerine sağlık hocam. Elimdeki exe'nin reverse'i ile alakalı bir sorum var. Sana mail de yolladım. Rica etsem yardımcı olabilme şansın var mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.